مصاحبه

دستاورد‌های گروه آندرولوژی رویان اصفهان در زمینه ناباروری مردان
تازه‌ترین اخبار در خصوص خدمات ارزنده آزمایشگاه آندرولوژی پژوهشگاه رویان اصفهان در در زمینه بیولوژی اسپرم و ناباروری مردان خبر داد.
پنجشنبه، 05 اسفند 1400 - 08:00
خدمات مرکز سلول درمانی رویان در حوزه ارتوپدی، کبد و گوارش
مدیر گروه پزشکی بازساختی و سرپرست مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان از تازه ترین اخبار در خصوص خدمات درمانگاه ارتوپدی ،کبد و گوارش مركز سلول درمانی پژوهشگاه رویان خبر داد.
پنجشنبه، 28 بهمن 1400 - 08:00
شرح فعالیت هاي مرکز رشد زیست فناوري پژوهشگاه رویان کرج
معاون فناوری مرکز رشد زیست فناوری پژوهشگاه رویان به پذیرش ایده های پژوهشی در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، باقابلیت تبدیل به خدمت و در راستای ایجاد شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
ﺳﻪشنبه، 12 بهمن 1400 - 08:00
ساخت دستگاه حسگر زیستی الکتروشیمیایی ویژه تشخیص بیماری آلزایمر
اولین حسگر زیستی الکتروشیمیایی ویژه بیماری آلزایمر که در آن مارکر تائو فسفریله درخون و مایع مغزی نخاعی بیماران مبتلا به آلزایمر اندازه گیری می ‌شود توسط پژوهشگران ایرانی ساخته شد.
یکشنبه، 03 بهمن 1400 - 12:00
محصولات سلولی تولید شده در بیماری های پوستی و زیبایی
دکتر مسعود وثوق سرپرست مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان از تازه‌ترین اخبار در خصوص خدمات درمانگاه پوست این مرکز به مردم خبر داد.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 11:00
فعالیت و خدمات مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي رويان
مصاحبه
مدیر مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي رويان پژوهشگاه رویان از تازه ترین اخبار در خصوص فعالیت و خدمات مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي پژوهشگاه رویان خبر داد.
شنبه، 11 دی 1400 - 14:00
آخرین اخبار در خصوص تزریق سلول‌های بنیادی به بیماران دیستروفی عضلانی
مسئول سابق گروه سلول‌درمانی بیماری‌های مغز و اعصاب پژوهشگاه رویان از شرایط لازمه برای آغاز طرح تزریق سلول‌های بنیادی به بیماران مبتلا به دیستروفی عضلانی خبر داد.
دوشنبه، 06 دی 1400 - 11:00
راه اندازی  مجموعه کلینیک تخصصی دیابت و مرکز تحقیقات سلامت متابولیک در پژوهشگاه رویان
مدیر مرکز تحقیقات سلامت متابولیک پژوهشگاه رویان از آخرین اخبار فعالیت های پژوهشی و تحقیق و توسعه در حوزه درمان دیابت در پژوهشگاه رویان خبر داد.
یکشنبه، 28 آذر 1400 - 10:07
دور انداختن بندناف بدترین کار است
متخصص مغز و اعصاب کودکان:
فراوانی فلج مغزی 3 مورد درهر 1000 زایمان دیده می شود و شیوع آن با توجه به بهبود امکانات زایمانی کم نشده است. چون بچه های نارس با پیشرفت امکانات درمانی، زنده می مانند لذا شیوع فلج مغزی در بعضی موارد کم شده اما در بعضی ازانواع، حتی بیشتر هم شده است.
ﺳﻪشنبه، 23 آذر 1400 - 09:45
استفاده از سلول‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بنیادی مزانشیمی برای درمان نارسایی زودرس تخمدان
مصاحبه
مهری مشایخی متخصص نازایی بخش درمان پژوهشگاه رویان از کارآزمایی بالینی مرحله اول امکان‌سنجی، بررسی امنیت و تأثیر‌گذاری استفاده از سلول‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بنیادی استرومایی برداشت شده از بافت چربی برای درمان نارسایی زودرس تخمدان خبر دادند.
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 08:00
کارکرد بانک های خون بندناف از نگاه موسس نهاد پرنتزگاید
گرامیداشت
دکتر فرانسیس ورتر مدیر و موسس نهاد پرنتزگاید است. وی  در سال 1998 به یاد دخترش شای که به علت بیماری سرطان خون فوت شد، این وب سایت را راه اندازی کرد و در کنار آن کمک  فراوانی برای توسعه بانک های خون بندناف انجام داد. 
ﺳﻪشنبه، 02 آذر 1400 - 13:40
طرح پویش همدلی برای کمک به بیماران نیازمند و مراکز پیوند بنیان گذاری شده است
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان به مناسبت روز جهانی خون بندناف: 
مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان گفت: در پویش همدلی قصد داریم علاوه بر اینکه در تامین سلول‌های بنیادی خونساز به مراکز پیوند کمک کنیم، در تامین بخشی از هزینه‌های مربوط به پیوند نیز خانواده‌ها را حمایت کنیم.
دوشنبه، 24 آبان 1400 - 13:08
استفاده از پرده آمنیوتیک به عنوان پانسمان بیولوژیک برای کاربردهای بالینی
مسئول گروه تجاری سازی بخش توسعه محصول شرکت فناوری بن یاخته های رویان، از جدیدترین اخبار درخصوص طرح تولید پرده آمنیوتیک به عنوان یک پانسمان زیستی برای درمان سوختگی، زخم پای دیابتی و زخم های دیرخوب شونده خبر داد.
دوشنبه، 17 آبان 1400 - 10:00
آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماران قلبی
دکتر هدی معدنی مدیر انجام کارآزمایی بالینی سلول درمانی در مرکز سلول درمانی رویان از آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری های قلبی در پژوهشگاه رویان خبر داد.
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 12:11
آخرین اخبار از سلول های ایمنی برای درمان سرطان
عضو هیات علمی و متخصص ایمونولوژی پزشکی پژوهشگاه رویان تشریح کرد؛
مسئول گروه سرطان دپارتمان سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان از آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های ایمنی برای درمان توده سرطانی گلیوبلاستما خبر داد.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 - 12:09
صفحه 2 از 24ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
کلیدواژه
کلیدواژه