(آرشیو نویسنده akhlagh)

"سومین سمپوزیوم بین المللی سرطان رویان"
همزمان با هفته ملی مبارزه با سرطان، کارگروه سرطان پژوهشگاه رویان با همکاری انجمن خون و انکولوژی کودکان ایران برگزار می‌کند
پنجشنبه، 23 دی 1400 - 08:00
محصولات سلولی تولید شده در بیماری های پوستی و زیبایی
دکتر مسعود وثوق سرپرست مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان از تازه‌ترین اخبار در خصوص خدمات درمانگاه پوست این مرکز به مردم خبر داد.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 11:00
"سومین سمپوزیوم بین المللی سرطان پژوهشگاه رویان"
سومین سمپوزیوم بین‌المللی سرطان رویان از آزمایشگاه تا بالین ۲۰۲۲، همزمان با هفته ملی مبارزه با سرطان در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
یکشنبه، 19 دی 1400 - 10:05
فعالیت و خدمات مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي رويان
مصاحبه
مدیر مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي رويان پژوهشگاه رویان از تازه ترین اخبار در خصوص فعالیت و خدمات مركز توسعه فناوري محصولات پيشرفته سلولي پژوهشگاه رویان خبر داد.
شنبه، 11 دی 1400 - 14:00
آخرین اخبار در خصوص تزریق سلول‌های بنیادی به بیماران دیستروفی عضلانی
مسئول سابق گروه سلول‌درمانی بیماری‌های مغز و اعصاب پژوهشگاه رویان از شرایط لازمه برای آغاز طرح تزریق سلول‌های بنیادی به بیماران مبتلا به دیستروفی عضلانی خبر داد.
دوشنبه، 06 دی 1400 - 11:00
راه اندازی  مجموعه کلینیک تخصصی دیابت و مرکز تحقیقات سلامت متابولیک در پژوهشگاه رویان
مدیر مرکز تحقیقات سلامت متابولیک پژوهشگاه رویان از آخرین اخبار فعالیت های پژوهشی و تحقیق و توسعه در حوزه درمان دیابت در پژوهشگاه رویان خبر داد.
یکشنبه، 28 آذر 1400 - 10:07
استفاده از سلول‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بنیادی مزانشیمی برای درمان نارسایی زودرس تخمدان
مصاحبه
مهری مشایخی متخصص نازایی بخش درمان پژوهشگاه رویان از کارآزمایی بالینی مرحله اول امکان‌سنجی، بررسی امنیت و تأثیر‌گذاری استفاده از سلول‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بنیادی استرومایی برداشت شده از بافت چربی برای درمان نارسایی زودرس تخمدان خبر دادند.
پنجشنبه، 11 آذر 1400 - 08:00
اجتماع بزرگان رویان و جهان برای مدیریت درمان آندومتريوز
در راستای راه اندازی شبکه علمی جهانی رویان (Royan Gene)، سومین سری از وبینار های بین المللی این شبکه قرار است با دعوت از متخصصین و اندیشمندان سرتاسر جهان در ارتباط با موضوع اندومتریوز در سالن مشاهیر برگزار گردد. این وبینار در روز یک شنبه مورخ 23 آبان ماه 1400 در ساعت 18:30 به وقت تهران به صورت مجازی با عنوان"اندومتریوز: بیماری پیچیده و مدیریت پزشکی " و با حضور 2 سخنران که یک سخنران ...
یکشنبه، 23 آبان 1400 - 07:45
استفاده از پرده آمنیوتیک به عنوان پانسمان بیولوژیک برای کاربردهای بالینی
مسئول گروه تجاری سازی بخش توسعه محصول شرکت فناوری بن یاخته های رویان، از جدیدترین اخبار درخصوص طرح تولید پرده آمنیوتیک به عنوان یک پانسمان زیستی برای درمان سوختگی، زخم پای دیابتی و زخم های دیرخوب شونده خبر داد.
دوشنبه، 17 آبان 1400 - 10:00
آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماران قلبی
دکتر هدی معدنی مدیر انجام کارآزمایی بالینی سلول درمانی در مرکز سلول درمانی رویان از آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری های قلبی در پژوهشگاه رویان خبر داد.
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 12:11
آخرین اخبار استفاده از سلول های  بنیادی برای درمان روماتوئید آرتریت، استئوآرتریت و کمردرد مزمن
در گفتگو با بنیان مطرح شد:
 سرپرست بخش تولید سلول های استرومایی مزانشیمی جدا شده از مغز استخوان مرکز سلول درمانی رویان از آخرین اخبار در خصوص استفاده از سلول های (آلوژن) استرومايي مزانشیمی كلونال مشتق از مغز استخوان انسان  برای درمان بیماری های روماتوئید آرتریت، استئوآرتریت و کمردرد مزمن در پژوهشگاه رویان خبر داد. 
شنبه، 11 اردیبهشت 1400 - 12:43
آخرین اخبار از پیوند سلول های بنیادی برای درمان بیماری پارکینسون
پژوهشگر گروه تحقیقاتی بیماری پارکینسون مرکز سلول درمانی رویان از آخرین تحقیقات و فعالیت ها در زمینه سلول درمانی بیماران پارکینسون در دنیا  و پژوهشگاه رویان خبر داد. 
چهارشنبه، 11 فروردین 1400 - 11:51
خاموش کردن ژن های ایجاد کننده سرطان با استفاده از سلول های بنیادی مهندسی شده
یافته های محققین نشان داده است که با حذف ژن های القا کننده پرتوانی و مسبب سرطان میتوان از بروز تغییرات ژنتیکی وسیع درسلول بنیادی پرتوان القایی ممانعت کرد
ﺳﻪشنبه، 26 مرداد 1395 - 13:00
نورون های جدید ایجاد شده با ورزش بر فراموشی اطلاعات تاثیری ندارد
نتایج محققین نشان داده است که ورزش کردن در ساخت سلول های عصبی جدید وافزایش حافظه نقش دارد
پنجشنبه، 21 مرداد 1395 - 09:30
محققین UCLA نشان دادند که سلول های بنیادی می توانند برای کشتن ویروس HIV مهندسی شوند
محققین نشان دادند که با ایجاد سلول های مهندسی شده می توانند به طور دقیق تری هدف را شناسایی کرده و به سیستم دفاعی بدن کمک کنند.
ﺳﻪشنبه، 19 مرداد 1395 - 13:00
صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها   
کلیدواژه
کلیدواژه